وزیر صنعت ، معدن و تجارت ؛ جناب آقای مهندس نعمت زاده از شرکت کابل خودرو سبزوار بازدید کرد

 


 وزیر صنعت ، معدن و تجارت با حضور در شرکت کابل خودرو شهرستان سبزوار از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.

در ابتدا آقای مهندس انتظاری ، مدیرعامل شرکت کابل خودرو سبزوار ضمن خوش آمدگویی ، توضیحاتی در خصوص تولیدات و پروژه های جاری و اهداف آتی این شرکت عنوان نمودند.

مهندس محمدرضا نعمت زاده در این بازدید اظهار کرد: کارخانه‌هایی مانند کابل خودرو سبزوار از ظرفیت‌های مناسب برای تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز کارخانه‌های خودرو سازی برخوردار است.

مهندس محمد رضا نعمت زاده گفت: سیاست وزارت صنعت، معدن و تجارت حمایت از کارخانه‌هایی مانند کابل خودرو برای تقویت تولیدات داخلی است.
 
نماینده مردم شریف سبزوار در مجلس در این بازدید گفت: شرکت کابل خودرو سبزوار ظرفیت تولید سالانه هشت میلیون عدد کابل، یک میلیون و 400 هزار شیشه بالابر و 540 هزار برف پاک‌کن را دارد.
 
آقای مهندس رمضانعلی سبحانی فر تصریح کرد: این کارخانه زمینه اشتغال 1660 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم را فراهم کرده است. وی افزود: طرح توسعه این کارخانه در فاز 3 و 4 در دستور کار است و برای اجرای آن به 60 میلیارد نیاز داریم.
 
وی گفت: فاز 3 و4 این کارخانه شامل تکمیل فرایند ساخت شیشه بالابر و تولید الکتروموتور شیشه بالابر و برف پاک‌کن است.
 
در این بازدید ، معاون وزیر در امور صنایع( آقای مهندس صالحی نیا )، فرماندار ویژه سبزوار( آقای برادران )، مدیرکل سازمان صنعت ،معدن و تجارت خراسان رضوی( خانم مهندس علیرضایی )، رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت سبزوار( آقای مهندس امیدبخش )، مدیران و روسا ادارات و جمعی از صنعت کاران و صنعت گران شهرستان سبزوار ایشان را همراهی نمودند.

 

 

 

تمام حقوق براي شرکت کابل خودرو سبزوار محفوظ ميباشد.